YAKALI FARE DİŞİ YELEK MODELİ YAPIMI

Yakalı fare dişi yelek modeli yapımı

Şık ve spor olsun diyorsanız yakalı fare dişi yelek modeli yapımı tam sizlere göre. Modelin sayısını ve sırasını fazlalaştırarak istediğiniz yaş grubuna göre ayarlayabilirsiniz. Yelek modeli yapımı için 1,5 yumak orta kalınlıkta bebe ipi 4 numara şiş ve 5 adet düğme ile yelek modeli yapımına başlayabiliriz.

Başlangıç için 38 tane ilmek atalım. İlk ilmeği ters örgü modeli olarak örelim. İpin yönünü değiştirip 7 ilmeği ters örgü modeli örelim. 2 ilmek düz örgü örelim ipi diğer tarafa alalım 2 ilmek ters örelim bu şekilde 2 düz 2 ilmek ters örgü örelim. Arka tarafa geçelim. Bu kısımda düz olan ilmekleri düz örgü örelim ters olan ilmekleri ters örgü örelim.

Sıra sonuna kadar devam edelim sıra sonunda 7 ilmeği ters örgü olarak örelim. Diğer tarafta geçelim. İlk ilmeği ters örgü modeli olarak örelim. İpin yönünü değiştirip 7 ilmeği ters örgü modeli örelim. 2 ilmek düz örgü örelim ipi diğer tarafa alalım 2 ilmek ters örelim bu şekilde 2 düz 2 ilmek ters örgü örelim. Arka tarafa geçelim.

Bu kısımda düz olan ilmekleri düz örgü örelim ters olan ilmekleri ters örgü örelim. Sıra sonuna kadar devam edelim sıra sonunda 7 ilmeği ters örgü olarak örelim. Diğer tarafta geçelim. İlk ilmeği ters örgü modeli olarak örelim. İpin yönünü değiştirip 7 ilmeği ters örgü modeli örelim. 2 ilmek düz örgü örelim ipi diğer tarafa alalım 2 ilmek ters örelim bu şekilde 2 düz 2 ilmek ters örgü örelim.

Arka tarafa geçelim. Bu kısımda düz olan ilmekleri düz örgü örelim ters olan ilmekleri ters örgü örelim. Sıra sonuna kadar devam edelim sıra sonunda 7 ilmeği ters örgü olarak örelim. Diğer tarafta geçelim. Bu şekilde belirli sıraya gelinceye kadar devam edelim. Yelek modelinin yapımı devamı için videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel model için Bebe Örgü Sepetim Fulya Karslıoğlu Kanalına çok teşekkür ederiz.

Hakkında Asya

Kontrol Et

ŞAL YAKA ERKEK BEBEK YELEK MODELİ

Şal yaka erkek bebek yelek modeli Merhaba hanımlar bugün de sizlere bebekleriniz için yapabileceğiniz şal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir