Kullanım Koşulları

Asya ile Her Şey’de gezinmek ve içerisini kullanmanız aşağıdaki kullanım koşullarına tabidir.

İçerikler

Asya ile Her Şey’de paylaşılmış içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemektedir. Asya ile Her Şey’de paylaşılmış tüm içerik site yazarları tarafından sağlanmakta olup yazarlar gönderdikleri içeriğin (fotoğraf ve tarif içeriği) Asya ile Her Şey’de kullanılmasına, paylaşılmasına ve değiştirilmesine yayınlanmasına süresiz izin vermiş sayılırlar. Yayınlanan tariflerin yayından kaldırılması konusunda son kararıAsya ile Her Şey verecektir.

Asya ile Her Şey’de olan yönlendirmelere (link) ilişkin hiçbir sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Asya ile Her Şey bağlantı ve yönlendirmelerin içeriğini kontrol etmediği gibi, içeriğin doğruluğu, yönlendirilen adresin içinde virüs, trojan, phishing ve benzeri zararlı bir unsur olmadığı veya yönlendirilen sitenin hukuka uygun olduğu gibi veya benzeri hiçbir şeyi garanti vermemektedir.

Asya ile Her Şey hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (bir) hafta içerisinde gereken işlemler yapılacaktır.

Telif Hakları Kopyalama ve Alıntı

Asya ile Her Şey’de yayınlanan tüm içerik ve site kodları ile ilgili tüm haklar(kopyalama, çoğaltma, yayma) Asya ile Her Şey’e aittir.

Asya ile Her Şey içeriği yazılı izin alınmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayılamaz. Aksi yönde açık yazılı izin olmadığı halde site içeriğinin kısmen veya tamamen ticari amaçla ve/veya reklam ve benzeri gelir elde edecek şekilde kullanılması yasaktır.

Asya ile Her Şey dilediği zaman, dilediği kişi veya kurumun yukarıdaki kurallara uyarak dahi alıntı yapmasını engelleme hakkı saklıdır.

Asya İle Her Şey Hakları

Asya ile Her Şey kullanım koşullarını önceden bildirmeden değiştirebilir ve bu nedenle kullanım koşullarını belirli aralıklarla incelemeniz öneririz. Asya ile Her Şey’i oluşturan tüm unsurları önceden haber vermeksizin değiştirme, sona erdirme, yenilerini ekleme, ücretlendirme haklarını saklı tutmaktadır. Asya ile Her Şey gerekli olduğu takdirde belli kişilerin, kurumların, ip numaralarının veya ip bloklarının Asya ile Her Şey’e erişimini geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.

Site içerisinde virüs ve sair zararlı içerik barındırmaması için gerekli özen gösterilmekle birlikte, gelişen teknoloji, teknik sorun ve diğer nedenlerle bilgisayarınıza virüs, trojan vs. zararlı yazılımların bulaşması ihtimali bulunmaktadır. Bunun risklere karşı antivirüs programları ve/veya benzeri uygulamalar kullanmanızı tavsiye ederiz. Sitemizde gezinmeniz dolayısıyla karşılaşabileceğiniz yazılım ve donanım dahil olmak üzere hiçbir zarara ilişkin sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu nedenlerle sitemizden talepte bulunmayacağınızı ve peşinen kabul etmektesiniz.