KÜPELİ OYA MODELİ YAPIMI

Küpeli oya modeli yapımı

Güzel ve gösterişli model arayanlar küpeli oya modeli yapımı sizlere göre. Oya modeli yapımın da gri yazma üzerine gri iple üzerine köprü yapılmış. Daha sonra üzerine renkli iplerle motif yapılmış motiflerin uç kısmı için beyaz ip tercih edilmiş. 1 zincir çekelim serum halkaya sabitleyelim.

4 zincir çekelim 2 defa dolayalım halkanın içine önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 de çıktığımız tırabzan yapalım. Bu şekilde 3 tırabzan yapalım. 4 zincir çekelim sık iğneyle kapatalım. 5 zincir çekelim 3 defa dolayalım önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 sonra 2 de çıkalım 3 defa dolayalım önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 2 de çıkalım

Başını 3 defa dolayalım önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 sonra 2 de çıkalım 5 zincir çekelim halkanın içine kapatalım 1 zincir çekelim orta boy örümcek yapalım. Halkanın içine kapatalım. 1 zincir çekelim 1 örümcek yapalım.

5 zincir çekelim 3 defa dolayalım önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 sonra 2 de çıkalım 3 defa dolayalım önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 2 de çıkalım Başını 3 defa dolayalım önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 sonra 2 de çıkalım 5 zincir çekelim halkanın içine kapatalım. 4 zincir çekelim 2 defa dolayalım halkanın içine önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 de çıktığımız tırabzan yapalım. Başını alalım 4 zincir çekelim 2 defa dolayalım halkanın içine önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 de çıktığımız tırabzan yapalım.

4 zincir çekelim 2 defa dolayalım halkanın içine önce 1 sonra 2 sonra 2 sonra 2 de çıktığımız tırabzan yapalım. Bu şekilde 3 tırabzan yapalım. 4 zincir çekelim sık iğneyle kapatalım. Bu şekilde devam edelim. Daha ayrıntılı anlatım için videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel oya modeli yapımı için Oya Evi Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

Hakkında Asya

Kontrol Et

BİR GÜNDE BİTECEK EN KOLAY OYA MODELİ

Bir Günde bitecek en kolay oya modeli Şık ve gösterişli model arıyorsanız bir günde bitecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir