SU TAŞI PATİK MODELİ YAPIMI

Su taşı patik modeli yapımı

Çeyizlik model arıyorsanız su taşı patik modeli yapımı tam da sizlere göre. Model tek renk olarak yapılmış sizler renkli olarak da yapabilirsiniz gelin çeyizi olarak yaparsanız beyaz ip de kullanabilirsiniz. Modele ilk olarak burun kısmından başlıyoruz. 44 tırabzan olana kadar artırma yapalım.

Köşe kısmına kadar gelelim. 5 zincir çekelim 6. tırabzan tepeye batalım tırabzan yapalım aynı yere 2 tırabzan yapalım. 2 zincir çekelim aynı yere 2 tırabzan yapalım. 5 zincir çekelim 6. tırabzan tepeye batalım tırabzan yapalım aynı yere 2 tırabzan yapalım.

2 zincir çekelim aynı yere 2 tırabzan yapalım. 5 zincir çekelim 6. tırabzana batalım arka kısımdaki tırabzanları yapalım. Model kısmına gelince 3 zincir çekelim başını alalım ilk tırabzan tepesine tırabzan yapalım yanına tırabzan yapalım orta zincire tırabzan yapalım 2 tane 2 zincir çekelim aynı yere 2 tırabzan daha yapalım sıradaki tırabzan tepesine tırabzan yapalım yanındaki tırabzan tepesine tırabzan yapalım.

3 tane zincir çekelim başını alalım ilk tırabzan tepesine tırabzan yapalım yanına tırabzan yapalım orta zincire tırabzan yapalım 2 tane 2 zincir çekelim aynı yere 2 tırabzan daha yapalım sıradaki tırabzan tepesine tırabzan yapalım yanındaki tırabzan tepesine tırabzan yapalım. Daha sonra arka kısımdaki tırabzanları yapalım. Modelin başlangıcına gelince 1 zincir çekelim ilk tırabzan tepesine tırabzan yapalım yanına tırabzan yapalım yanına tırabzan yapalım yanına tırabzan yapalım orta zincire tırabzan yapalım

2 tane 2 zincir çekelim aynı yere 2 tırabzan daha yapalım sıradaki tırabzan tepesine tırabzan yapalım yanındaki tırabzan tepesine tırabzan yapalım yanına tırabzan yapalım yanına tırabzan yapalım 1 zincir çekelim tırabzan tepesine tırabzan yapalım tırabzan yanına tırabzan yapalım orta zincire tırabzan yapalım 2 tane 2 zincir çekelim aynı yere 2 tırabzan daha yapalım sıradaki tırabzan tepesine tırabzan yapalım yanındaki tırabzan tepesine tırabzan yapalım Model bu şekilde ilerliyor. Patik modeli yapımı devamı için videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel model için Örgü Modelleri Youtube Kanalına teşekkür ederiz.

https://youtu.be/LjFp3dYad74

Kontrol Et

BURGULU BOT PATİK MODELİ

Burgulu bot patik modeli Kış aylarımızın olmazsa olmazı patik modeli arayanlar için Burgulu bot patik …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir