SU TAŞI OYA MODELİ YAPIMI

Su taşı oya modeli yapımı

Merhaba hanımlar şimdi de su taşı oya modeli yapımı sizlerin beğenisine sunuyoruz. İki renkli yapabileceğiniz çok şık oya modeli. Tek renk olarak yapıp mevlüd örtüsü olarak da kullanabilirsiniz. İlk olarak 4 zincir çekelim 2 defa dolayalım tığ battıya batalım 2 ve 2 de çekelim aynı 3 zincir çekelim 2 defa alalım aynı yere batalım 2 defa da çekelim.

3 zincir çekelim aynı yere batalım 2 defa da çekelim ayı yere 1 tane daha yapalım. 1 zincir çekelim küçük örümcek yapalım. 2 kez alalım 4 tığ battıya batalım 2 ve 2 ve de çekelim 2 defa alalım yanı yere girelim 2 ve 2 de çekelim. 3 zincir çekelim 2 defa alalım aynı yere batalım 2 defa da çekelim.

Başını 2 kez alalım 3 zincir çekelim 2 defa alalım aynı yere batalım 2 defa da çekelim. 1 zincir çekelim küçük örümcek yapalım. 2 kez alalım 4 tığ battıya batalım 2 ve 2 ve de çekelim 2 defa alalım yanı yere girelim 2 ve 2 de çekelim.

3 zincir çekelim 2 defa alalım aynı yere batalım 2 defa da çekelim. Başını 2 kez alalım 3 zincir çekelim 2 defa alalım aynı yere batalım 2 defa da çekelim. Bu şekilde etrafı tamamlayalım. Diğer renge geçelim 4 zincir 2 defa dolayalım su taşına batalım 2 ve 2 de çekelim aynı 3 zincir 2 defa alalım aynı yere batalım 2 defa da çekelim.

3 zincir aynı yere batalım 2 defa da çekelim ayı yere 1 tane daha yapalım. 1 zincir çekelim küçük örümcek yapalım. 2 kez alalım 4 boşluğa batalım 2 ve 2 ve de çekelim 2 defa alalım yanı yere girelim 2 ve 2 de çekelim. Bu şekilde devam edelim. Daha ayrıntılı anlatım için Videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel oya modeli yapımı için Oya Evi Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

Hakkında Asya

Kontrol Et

BİR GÜNDE BİTECEK EN KOLAY OYA MODELİ

Bir Günde bitecek en kolay oya modeli Şık ve gösterişli model arıyorsanız bir günde bitecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir