İNCİLİ SIRALI OYA MODELİ YAPIMI

İncili sıralı oya modeli yapımı

Kolay ve şık model arıyorsanız incili sıralı oya modeli yapımı çok beğeneceksiniz. İsminden de anlayacağınız gibi oya modeli yapımın da inci boncuk kullanılmıştır. Tek renk yazma üzerine aynı tonlar da renk tercih edilmiş. Oya modeli yapımın da her zaman olduğu gibi bunda da tığ battısını yapalım. 1 zincir çekelim orta boy örümcek yapalım 3 defa dolayalım 3. tığ battıya 2 ve 2 ve 2 ve 2 de çekelim.

6 zincir çevirelim tırabzan tepesine batıralım. 6 zincir çekelim çevirelim yuvanın içine kapatalım. 6 zincir çekelim yuvaya bat kapat 6 zincir yuvaya bat kapat bu şekilde 6 defa yapalım. Zincir yuvasına girelim 8 tane sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim orta boy örümcek yapalım. 3 defa dolayalım 3. tığ battıya 2 ve 2 ve 2 ve 2 de çekelim. İnciyi alalım tpeye sık iğne ile sabitleyelim. 8 tane sık iğne yapalım.

1 zincir çekelim orta boy örümcek yapalım 3 defa dolayalım 3. tığ battıya 2 ve 2 ve 2 ve 2 de çekelim. 6 zincir çekelim çevirelim tırabzan tepesine batıralım. 6 zincir çekelim çevirelim yuvanın içine batıp kapatalım. 6 zincir çekelim yuvaya bat kapat 6 zincir yuvaya bat kapat bu şekilde 6 defa yapalım.

Zincir yuvasına girelim 8 tane sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim orta boy örümcek yapalım. 3 defa dolayalım 3. tığ battıya 2 ve 2 ve 2 ve 2 de çekelim. İnciyi alalım tpeye sık iğne ile sabitleyelim. 8 tane sık iğne yapalım. 1 zincir çekelim orta boy örümcek yapalım 3 defa dolayalım 3. tığ battıya 2 ve 2 ve 2 ve 2 de çekelim. 6 zincir çekelim çevirelim tırabzan tepesine batıralım.

6 zincir çekelim çevirelim yuvanın içine batıp kapatalım. Bu şekilde modeli ilerletelim. Daha ayrıntılı anlatım için videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel oya modeli yapımı için Oya Evi Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

Hakkında Asya

Kontrol Et

BİR GÜNDE BİTECEK EN KOLAY OYA MODELİ

Bir Günde bitecek en kolay oya modeli Şık ve gösterişli model arıyorsanız bir günde bitecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir