ÇOK ŞIK ÖRGÜ ÇANTA MODELİ YAPIMI

Çok şık örgü çanta modeli yapımı

Kullanışlı ve göz alıcı model arıyorsanız çok şık örgü çanta modeli yapımı deneyebilirsiniz. Zarif ve şık duruşuyla herkesi kıskandıracak örgü modeli. Yapımı için ilk olarak 26 tane zincir çekelim. Zincirin arka kısmına batarak sık iğne yapalım.

En sondaki zincire 3 tane sık iğne yapalım. Sık iğne yaptığımız kısımların tam karşısına gelecek şekilde sık iğneye devam edelim. Sıra sonunda sık iğneye 3 defa daha yaparak birleştirelim. Sık iğne yapmaya devam edelim en son kısımda 3 tane yaptığımız sık iğneye 2 şer defa daha batarak sık iğne yapalım. Bu şekilde taban kısmını ilerletelim istediğimiz boyuta gelene kadar.

2 tek 1 çift şeklinde devam edelim. 3 sık iğne yapalım. Sık iğne yaptığımız kısımların tam karşısına gelecek şekilde sık iğneye devam edelim. Taban aparatını da aynı boyuta göre keselim. Dikiş iple dikelim. 1 zincir çekelim sık iğne yaptığımız sık iğneleri arka kısmına batarak sık iğnelere devam edelim. Sıra sonunda sık iğneye 3 defa daha yaparak birleştirelim.

Sık iğne yapmaya devam edelim en son kısımda 3 tane yaptığımız sık iğneye 2 şer defa batarak sık iğne yapalım. Bu şekilde taban kısmını da ilerletelim istediğimiz boyuta gelene kadar. 2 tek 1 çift şeklinde devam edelim. 1 zincir çekelim sık iğne yaptığımız sık iğneleri arka kısmına batarak sık iğnelere de devam edelim.

Sıra sonunda sık iğneye 3 defa daha yaparak birleştirelim. Sık iğne yapmaya devam edelim en son kısımda 3 tane yaptığımız sık iğneye 2 şer defa batarak sık iğne yapalım. Bu şekilde taban kısmını ilerletelim istediğimiz boyuta gelene kadar. 2 tek 1 çift şeklinde devam edelim.

1 zincir çekelim sık iğne yaptığımız sık iğneleri arka kısmına batarak sık iğnelere devam edelim. Daha ayrıntılı anlatım için videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel örgü modeli yapımı için Meryem Çetinkaya Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz. Daha güzel ve çok beğenilen modeller için takipte kalın.

Kontrol Et

BEŞ MOTİFLİ ÇANTA MODELİ

Beş motifli çanta modeli nasıl yapılır? Örgü örmeyi seviyor ve kendinize yeni bir çanta yapmak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir