ÇEYİZLİK PATİK MODELİ YAPIMI

Çeyizlik patik modeli yapımı

Rengiyle modeli ile herkesi kendine hayran bırakan çeyizlik patik modeli yapımı ile karşınızdayız. Örgü modeli yapımı için tek renk tercih edilmiş ve 2 numara tığ. Patik burun ucundan başlanmış 50 tırabzan olana kadar arttırmamızı yapalım.

Daha sonra 1 zincir çekelim 3. tırabzan tepeye batalım 1 tırabzan yapalım 3 zincir çekelim boşluğa batalım tırabzan yapalım 4 tana tırabzan yapalım aynı yuvaya. 1 zincir çekelim 3. tırabzan tepeye batalım yan yana 3 tırabzan yapalım 1 zincir çekelim başını alalım 3. tırabzan tepeye batalım tırabzan yapalım 4 tana tırabzan yapalım aynı yuvaya.

1 çekelim 3. tırabzan tepeye batalım yan yana 3 tırabzan yapalım 1 zincir çekelim başını alalım 3. tırabzan tepeye batalım 1 tırabzan yapalım 3 zincir çekelim boşluğa batalım tırabzan yapalım 4 tana tırabzan yapalım aynı yuvaya. 1 çekelim 3. tırabzan tepeye batalım yan yana 3 tırabzan yapalım 1 zincir çekelim başını alalım 3. tırabzan tepeye batalım tırabzan yapalım

4 tana tırabzan yapalım aynı yuvaya. 1 çekelim 3. tırabzan tepeye batalım yan yana 3 tırabzan yapalım 1 zincir çekelim bu şekilde sırayı tamamlayalım. Model kısmına gelince 1 zincir çekelim ilk tırabzan tepesine batalım tırabzan yapalım 3 zincir çekelim boşluğa tırabzan yapalım boşluğa 1 tırabzan daha yapalım sondaki tırabzan tepesine batalım tırabzan yapalım

1 zincir çekelim yan yana olan tırabzan tepelerine batarak devam edelim. Tığın başını alalım 1 zincir çekelim ilk tırabzan tepesine batalım tırabzan yapalım. 3 zincir çekelim boşluğa tırabzan yapalım boşluğa 1 tırabzan daha yapalım sondaki tırabzan tepesine batalım tırabzan yapalım 1 zincir çekelim yan yana olan tırabzan tepelerine batarak devam edelim. 1 çekelim ilk tırabzan tepesine batalım tırabzan yapalım. Bu şekilde devam edelim. Yan yana olan kısımlarda yaptığımız tırabzanları yüksek olması için 3 defa çekebilirsiniz. Örgü modeli yapımı devamını için videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel patik modeli yapımı için Örgü Modelleri Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

Kontrol Et

BURGULU BOT PATİK MODELİ

Burgulu bot patik modeli Kış aylarımızın olmazsa olmazı patik modeli arayanlar için Burgulu bot patik …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir