ŞAL YAKA ERKEK BEBEK YELEK MODELİ

Şal yaka erkek bebek yelek modeli

Merhaba hanımlar bugün de sizlere bebekleriniz için yapabileceğiniz şal yaka erkek bebek yelek modeli yapımı paylaşacağız. Yelek modeli yapımının sayısını ve sırasını fazla yaparak istediğiniz taş grubuna göre ayarlayabilirsiniz. Modelin yapımı için 1.5 yumak nako elit baby ip, 3.5 numara şiş, 4 adet düğme ile yapılmış. Modelin başlangıcı için 36 adet ilmek olacak şekilde şişe ilmek atalım. 1 sıra haroşa örgü modeli örelim. 11 ilmek kalana kadar devam edelim.

11 ilmek kalınca örmeden çevirelim sıradaki ilmeği örmeden alalım 2 ilmeği haroşa örelim. 1 ilmek daha örelim çevirelim. Sıradaki ilmeği örmeden alalım yanındaki 2 ilmeği haroşa örelim yandaki ilmeği de örelim dönelim. 2 ilmeği haroşa örelim yandaki ilmeği de örelim dönelim. Sıradaki ilmeği örmeden alalım 2 ilmeği haroşa örelim. 1 ilmek daha örelim çevirelim. ilmeği örmeden alalım yanındaki 2 ilmeği haroşa örelim yandaki ilmeği de örelim dönelim. Sıradaki ilmeği örmeden alalım 2 ilmeği haroşa örelim. 1 ilmek daha örelim çevirelim. Sıradaki ilmeği örmeden alalım yanındaki 2 ilmeği haroşa örelim yandaki ilmeği de örelim dönelim. İpi arkaya atalım sıradaki ilmeği örmeden alalım iki ilmeği haroşa örelim.

1 ilmek daha örelim çevirelim. Sıradaki ilmeği örmeden alalım yanındaki 2 ilmeği haroşa örelim yandaki ilmeği de örelim dönelim. Sıradaki ilmeği örmeden alalım 2 ilmeği haroşa örelim. 1 ilmek daha örelim çevirelim. Sıradaki ilmeği örmeden alalım yanındaki 2 ilmeği haroşa örelim yandaki ilmeği de örelim dönelim. Örmeden aldığımız 11 ilmeği bu şeklide örerek bitirelim. Kısa kenar dan 1 uzun kenardan 2 ilmek örelim. 2 ilmeği haroşa örelim yandaki ilmeği örelim dönelim. Sıradaki ilmeği örmeden alalım 2 ilmeği de örelim. 1 ilmek daha örelim çevirelim. İpi arkaya atalım sıradaki ilmeği örmeden de alalım 2 ilmeği haroşa örelim. 1 ilmek daha örelim çevirelim. Daha ayrıntılı anlatım için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel model için Hamarat Bebek Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

Hakkında Asya

Kontrol Et

SELANİK MODELİ İLE BEBEK YELEK YAPIMI

Selanik modeli ile bebek yelek yapımı Bebek yelek modeli yapımın da selanik modeli ile bebek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir