TERS LALELER ÖRGÜ MODELİ YAPIMI

Yelek modeli yapımın da kullanabileceğiniz ters laleler örgü modeli yapımı tam sizlere göre. Yeni gelin yelek modeli olarak yapabilirsiniz. İsterseniz günlük hayatınız için de kullanabilirsiniz. Modelin yapımı için 14 ve katları artı 3 şeklinde kurabilirsiniz.

Ters laleler örgü modeli yapımı

Alt kısım için lastik örgü modeli örülmeden direk olarak modele geçilmiş. Sizler de bu şekilde yapabilirsiniz. Alt kısımda lastik olmaması altdaki çıkıntı örgü modelini de çok güzel ortaya çıkarmış. Şişimize ilmek atalım. İlk sırayı haroşa örgü örelim. Kenar ilmeği örmeden alalım. Kenar ilmeği ile birlikte haroşa örelim 3 ilmeği ters örelim. 1 tane düz örgü örelim. Sıradaki 3 ilmeği ters örgü örelim. 1 defa dolayıp artıralım 3 ilmeği haraşo örgü örelim.

1 defa dolayalım Sıradaki ilmeği keselim. 3 ilmeği ters örelim. 1 tane düz örgü örelim. Sıradaki ilmeği ters örgü örelim sıradaki 3 ilmeği ters örelim. 1 tane düz örgü örelim. Sıradaki 3 ilmeği ters örgü örelim. 3 ilmeği ters örelim. 1 tane düz örgü örelim. Arka tarafa gelince yön bizde olup ilmekleri aynı şekilde örelim. Diğer tarafa geçince aynı şekilde yapalım.

Kenar ilmeği örmeden alalım. Kenar ilmeği ile birlikte haroşa örelim 3 ilmeği ters örelim. Yazılı şekilde okuyarak zorlananlar için aşağıda detaylı olarak video bulunmaktadır. Videoyu yavaş hızda oynatıp kolay bir şekilde bu modeli çıkartabilirsiniz.

Ters laleler örgü modeli

1 tane düz örgü örelim. Sıradaki 3 ilmeği ters örgü örelim. 3 ilmeği ters örelim. 1 tane düz örgü örelim. Arka tarafa gelince yön bizde olup ilmekleri aynı şekilde örelim. Bu şekilde modeli ilerletelim. Bu modeli gelin yelek modeli olarak yapabilirsiniz. Yeni bohçası için yapabileceğiniz harika bir örgü modeli yapımı. ters laleler örgü modeli yapımı iyi günler de kullanın.

Çok Sevilen Örgü Modeli: TUNUS İŞİ BALIK KILÇIĞI ÖRGÜ MODELİ

Modelin yapımı için daha anlaşır olması için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel örgü model için Fikir Sepeti Örgü Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

Ters Laleler Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Kontrol Et

BEŞ MOTİFLİ ÇANTA MODELİ

Beş motifli çanta modeli nasıl yapılır? Örgü örmeyi seviyor ve kendinize yeni bir çanta yapmak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir