TERS KALPLİ BEBEK YELEK MODELİ

Ters kalpli bebek yelek modeli

Merhaba hanımlar sizlere çok beğeneceğiniz ters kalpli bebek yelek modeli ile karşınızdayız. Yelek modeli yapımı kız bebeklerinize daha çok yakışacak. Sırasını ve sayılarını fazlalaştırarak istediğiniz yaş grubuna göre ayarlayabilirsiniz. Modelin yapımının başlangıcı için ilk olarak şişe 45 ilmek atarak başlayalım. 5 sıra ters örgü örelim. İlk baştaki 7 ilmeği ters örgü olarak örelim. İpi kendimize doğru alalım 3 ilmek ters 7 ilmek düz örgü örelim. İpin yönünü kendimize doğru alalım 5 ilmek ters örgü örelim İkinci kalp için 7 ilmek düz örelim. İpi kendimize doğru alalım 5 tane ilmeği ters örelim. Sıradaki 7 ilmeği düz örelim. Diğer şişte ki kalan 3 ilmeği ters 1 ilmeği de düz örgü olarak örelim.

Diğer tarafa geçince ilmeğin geliş yönüne göre örelim. 3 ilmek düz örelim 7 ilmek ters 5 ilmek düz 7 tane ilmek ters 5 ilmek düz örgü 7 adet ilmek ters örgü 3 ilmeği düz örgü 7 ilmeği ters örgü kenar patı için örelim. Diğer tarafa geçelim. İlk baştaki 7 ilmeği ters örgü olarak örelim. İpi kendimize doğru alalım 3 ilmek ters 7 ilmek düz örgü örelim. İpin yönünü kendimize doğru alalım 5 ilmek ters örgü örelim İkinci kalp için 7 ilmek düz örelim. İpi kendimize doğru alalım 5 tane ilmeği ters örelim.

Sıradaki 7 ilmeği düz örelim. Diğer şişte ki kalan 3 ilmeği ters 1 ilmeği de düz örgü olarak örelim. Diğer tarafa geçince ilmeğin geliş yönüne göre örelim. 3 ilmek düz örelim 7 ilmek ters 5 ilmek düz 7 tane ilmek ters 5 ilmek düz örgü 7 adet ilmek ters örgü 3 ilmeği düz örgü 7 ilmeği ters örgü kenar patı için örelim. Bu şekilde kalpleri oluşturarak devam edelim. Modelin yapımı ve daha ayrıntılı anlatım için videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel yelek modeli yapımı için Hamarat Bebek Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz. İyi seyirler.

Kontrol Et

Çimdik Modelli Yelek Yapımı

Gösterişli ve kolay yelek modeli için Çimdik Modelli Yelek Yapımı deneyebilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir