AJURLU BEBEK HIRKA MODELİ YAPIMI

Ajurlu bebek hırka modeli yapımı

Merhaba hanımlar şimdi sizlere ajurlu bebek hırka modeli yapımı ile karşınızdayız. Modelin sayı ve sırasını fazla yaparak veya azaltarak istediğiniz yaş gurubuna göre ayarlayabilirsiniz. Yapımı için 2 yumak nako elit baby 3.5 numara şiş 4 adet düğme malzemelere ihtiyacımız var. Şiş numarası ayarlarken mutlaka el ayarınızı da dikkate alınız. Başlangıç için 80 ilmek atalım. 3 sıradan oluşacak şekilde haroşa örelim. Başlangıca gelince 15 ilmek haroşa örelim 1 dolayalım 2 ilmek haroşa 1 defa dolayalım 10 ilmek kol için haroşa örelim 1 ipi şişe defa daha dolayalım 2 ilmek haroşa örelim.

Arka beden için sayalım 22 ilmek haroşa örelim 1 defa şişe ipi dolayalım 2 ilmek daha haroşa örelim tekrar ipi dolayalım 10 tane ilmek haroşa örelim 1 defa dola 2 ilmek haroşa 1 defa ipi şişe dola 15kalan ilmeklari haroşa olarak örelim. Diğer tarafa geçince bütün ilmekleri haroşa olarak örelim. Sıra başına gelince 16 tane ilmek haroşa örelim 1 dolayalım 2 ilmek haroşa örelim 1 defa dolayalım 12 ilmek kol için haroşa örelim 1 defa daha dolayalım 2 ilmek haroşa örelim. Arka beden için sayalım 24 adet ilmek haroşa örelim 1 defa şişe ipi dolayalım 2 ilmek haroşa örelim tekrar ipi dolayalım 12 ilmek haroşa örelim 1 dola 2 ilmek haroşa 1 defa ipi şişe dola kalan ilmeklari haroşa olarak örelim. Diğer tarafa geçince bütün ilmekleri haroşa olarak örelim. Sağ yana gelicek şekilde

5 ilmek kalınca 2 ilmeği birden alarak keselim şişteki ilmeği diğer şişe alarak örelim. Arka tarafa geçince 17 ilmek haroşa örelim 1 dolayalım 2 ilmek haroşa örelim 1 defa dolayalım 104ilmek kol için haroşa örelim 1 ipi şişe defa daha dolayalım 2 ilmek haroşa örelim. Arka beden için sayalım 26 ilmek haroşa örelim Bu şekilde modeli tamamlayalım. Aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel model için Hamarat Bebek Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

Kontrol Et

Çimdik Modelli Yelek Yapımı

Gösterişli ve kolay yelek modeli için Çimdik Modelli Yelek Yapımı deneyebilirsiniz. Kış aylarının vazgeçilmezi olan …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir