DEKOLTE PATİK DETAYLI ANLATIM

Dekolte patik detaylı anlatım

Gelin çeyizleriniz de kullanabileceğiniz dekolte patik detaylı anlatım ile karşınızdayız. Yeni gelinleriniz için yapabileceğiniz çok şık patik modeli yapımı. Patik modeli yapımı yanlarda detay ile modele ayrı bir şıklık katmış. Küt olan patik ucundan başlayalım. 44 tırabzan olana kadar artırma yapalım ön ve arka kısmı saydığımız da 12 sıra olacak. Yan tarafa gelince 2 tırabzan yapalım 8 zincir çekelim. Başını alalım 8. tırabzana batalı tırabzan yapalım. Yan yana olacak şekilde toplam da 8 tane tırabzan yapalım. 8 tane zincir çekelim. Tığın başını alalım 8. tırabzana batalım tırabzan yapalım.

Arka taraftaki tırabzanları da aynı şekilde yapalım. Tekrar modelin başlangıç yerine gelince zincir yuvasına sık iğne yapalım toplam 8 adet sık iğne olacak. Tığın başını alalım orta kısımdaki 8 tırabzanı aynı şekilde yapalım zincir yuvasına sık iğne yapalım toplam 8 adet sık iğne olacak. Modelin arka kısmı yine 2 li tırabzan olacak şekilde devam edelim. İlk tırabzana batalım tırabzan yapalım. Yan yana olacak şekilde toplam da 8 tane tırabzan yapalım. 8 tane zincir çekelim. Tığın başını alalım ilk tırabzana batalım tırabzan yapalım. Arka taraftaki tırabzanları da aynı şekilde yapalım. Tekrar modelin başlangıç yerine gelince zincir yuvasına sık iğne yapalım toplam 8 adet sık iğne olacak. Tığın başını alalım orta kısımdaki 8 tırabzanı aynı şekilde yapalım zincir yuvasına sık iğne yapalım toplam

8 adet sık iğne olacak. Modelin arka kısmı yine 2 li tırabzan olacak şekilde devam edelim. Modelin tekrar ön kısmına gelince 8 tane zincir çekelim. Tığın başını alalım ilk tırabzana batalım tırabzan yapalım. Arka taraftaki tırabzanları da aynı şekilde yapalım. Tekrar modelin başlangıç yerine gelince zincir yuvasına sık iğne yapalım toplam 8 adet sık iğne olacak. Bu şekilde modelin yan taraflarını tamamladıktan sonra topuk kısmını da yapalım. Daha detaylı anlatım için videoyu izleyebilirsiniz. Bu güzel patik modeli yapımı için Knitting Crochet Youtube Kanalına çok teşekkür ederiz.

Kontrol Et

BURGULU BOT PATİK MODELİ

Burgulu bot patik modeli Kış aylarımızın olmazsa olmazı patik modeli arayanlar için Burgulu bot patik …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir